چگونه حرف پ را تایپ کنیم؟

هر یک از n خط بعدی شامل دو عدد می باشد که عدد اول قیمت لپ تاپ را نشان می دهد و عدد دوم کیفیت آن لپ تاپ را. الکل سفید – احتمالا به این یک مورد نیاز پیدا نخواهید کرد اما در صورتی که صفحه نمایش شما جرم خیلی بدی داشته باشد تنها راه حل آن الکل است. فشار دادن دکمه تاچ پد خیلی راحت نیست. همچنین یک اسکنر اثر انگشت تاچ آیدی (Touch ID) برای ورود بیومتریک به macOS و پرداخت آنلاین با اپل پِی (Apple Pay) وجود دارد. هر بار که موندو با یک دشمن مقابله میکند، او یک زنجیره ترکیبی ایجاد میکند که رشد کرده و تا زمانی که موندو ضربهای نخورد، ادامه مییابد.

همین صفحه نمایش کافی است که بازیهای اکشن خود را با کیفیتی عالی اجرا کرده و حتی در بازیهای آنلاین، هیچ گونه افت کیفیت و کندی را نداشته باشید. مطمئنا شما با دیدن این مجموعه ی آموزشی تا حد زیادی با روش های تعمیرات لپ تاپ و مشکلاتی که ممکن است برای لپ تاپ شما در آینده پیش آید آشنا شده و راه حل های آن را نیز به صورت تصویری پیگیری خواهید کرد .

این یکی از ویژگیهایی است که تا خاموش کردنش هرگز متوجه آن نخواهید شد؛ اما تا حد زیادی باعث میشود نمایشگر تصویر واقعیتری ارائه دهد. همچنین گفته میشود که موتور پردازشگر 9 برابر سریعتر از مک بوک ایر قبلی است و SSD آن به لطف تراشه M1 و جدیدترین فناوری فلش، تا دو برابر سریعتر است. اپل ادعا می کند مک بوک ایر جدید، سه برابر سریعتر از سایر لپ تاپهای کلاس خود و 98 درصد سریعتر از لپ تاپهای PC است که در سال گذشته فروخته شده است. این خبر خوبی برای طرفداران مک بوک ایر است و از آنجا که مک بوک ایر جدید، لپ تاپ بسیار خوبی است، تقریباً احساس غیرضروری بودن مک بوک پرو جدید را ایجاد میکند.

این صفحه کلید جدید، یک کلید 1 میلیمتری را برای پاسخگویی هنگام تایپ ارائه میدهد و کلیدهای جهت دار اکنون به شکل “T” معکوس هستند، که استفاده از آنها را راحتتر میکند. این بدان معناست که مطمئناً میتواند یک روز کاری در پیش شما باشد و شما میتوانید با خوشحالی تمام در هنگام پروازهای طولانی، فیلم پخش کنید؛ اما بشرطی که تعداد برنامههای مورد استفاده خود را کاهش دهید و روشنایی صفحه را پایین بیاورید. اگر بخواهیم مثالی از نمونه کارها و شغل هایی را که امرزوه خیلی ها مشغول آن هستند را مثال بزنیم که با استفاده از رایانه ها انجام میشود بسیار فراتر از حد توصیف این بخش از مطالب ما میباشد ولی به چند نمونه بسنده می کنیم.

به این قابلیت، throttling گفته میشود و برای کنترل دمای سیستم کاربرد دارد. برای بهبود اجرای بازی های مختلف راه های زیادی وجود دارد. یکی از بزرگترین اشکالات ویندوز 10 در دستگاههایی که روی تراشههای مبتنی بر ARM کار میکنند، این است که فقط برای اجرای برنامههای سازگار با ARM از طریق فروشگاه Windows مناسب هستند. پورت های تاندربولت 3 حداقل همه کاره هستند، سرعت انتقال تا 40 گیگابایت بر ثانیه را ارائه میدهند و به شما امکان میدهند تا فیلم 6K را به مانیتور سازگار منتقل کنید و همچنین میتوانید از این پورتها برای شارژ کردن استفاده کنید. این امر مقدار بسیار زیادی از ابزارهای جدید را به مک بوک میآورد و کاملاً مهیج است.

این واقعیت که شما میتوانید برنامههای قدیمی را در مک بوک ایر جدید اجرا کنید، بسیار قابل ستایش است. شما نه تنها میتوانید تقریباً هر برنامه Mac موجود را در مک بوک ایر 2020 اجرا کنید، بلکه به لطف تراشه M1 با استفاده از معماری مشابه آیفونها، اکنون میتوانید هر برنامه یا بازی iOS را نیز بر روی آن اجرا کنید. به روزرسانیهای شایستهای که به MacBook Air 2020 منتقل شده است، به لطف تراشه جدید M1 ، هستههای بیشتری را نیز اضافه میکند. همه برنامههایی که شما معمولاً در MacOS در مک بوکهای مبتنی بر Intel اجرا میکنید، باید با مک بوک ایر جدید با تراشه M1 هم به خوبی کار کنند.

لپ تاپ ها یکی از پرکاربردترین دستگاه های الکترونیکی و دیجیتالی است که دانشجویان، مهندسان و کارمندان برای انجام کارهای خود استفاده می کنند. صفحه تاشو این لپ تاپها و قابلیت تبدیل شدن به یک تبلت قدرتمند از ویژگیهای لپ تاپ هیبریدی است. یکی از لپ تاپ ها مقرون به صرفه و البته 11 اینچی بازار است ، این لپ تاپ جمع و جور و برای همراه داشتن بسیار مناسب است ، برای افرادی که از یک لپ تاپ انتظارات زیادی ندارند و بیشتر کارهای تحقیقاتی انجام میدهند مناسب است . این لپ تاپها از رنگبندی مات و کلاسیک استفاده میکند و بیشتر در رنگ مشکی دیده میشوند.

همانطور که در مک بوکهای دیگر دیده ایم، MacBook Air (2020) با درگاه های زیادی عرضه نمیشود و شما فقط با دو پورت Thunderbolt 3 (USB-C) و یک جک هدفون صوتی روبرو هستید. حداقل میزان حافظه رم برای یک لپ تاپ برنامه نویسی 8GB DDR4 می باشد. شما میتوانید در بازار لپ تاپ هایی با رم 4 گیگ خریداری بکنید اما اگر میخواهید برنامه نویسی معمولی با آن انجام دهید حداقل توصیه ما به شما 8 گیگ حافظه رم میباشد. این پکیج که یکی از کاملترین پکیج های موجود در اینترنت میباشد شامل بخش های تخصصی تعمییرات انواع لپ تاپ است .

همانند سایر مک بوکهای دارای این ویژگی، راه اندازی آن آسان بود و هنگام تشخیص اثر انگشت، سریع و قابل اعتماد است. بنابراین، برای تقویت باتری MacBook Air نیازی به شارژر خاصی ندارید، که بسیار خوب است ولی در هنگام نیاز به شارژر، یکی از درگاههای Thunderbolt 3 را از دست خواهید داد. اپل سرانجام صفحه کلید را با طراحی جدیدی جایگزین کرد که از مکانیزم قیچی بازطراحی شدهای استفاده میکند که با هدف جلوگیری از مشکلات با طراحی کیبورد قدیمی پروانه (Butterfly) متحمل شده است. بنابراین برای غیر فعال کردن کیبورد لپ تاپ از آن استفاده خواهیم کرد.

چگونه در کیبورد حرف پ را تایپ کنیم ؟ برای ما، تنظیم خاموش بودن را ترجیح دادیم، زیرا متوجه شدیم این قابلیت، نمایشگر رنگها را کمی بیش از اندازه گرم کرده و به رنگهای سفید حالت مایل به زرد میدهد. لپ تاپ های اچ پی مسیر طولانی را طی کرده اند و تمام مشکلات را پشت سر هم گذاشته اند و حالا با کیفیتی بسیار بالا روانه ی بازار شدند که انتخاب عالی در هنگام خرید خواهند بود. صفحه کلیدهای نت بوک بسیار کوچک است که این ویژگی حملونقل آنها را بسیار آسان کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید